Asystent/ka ds. rekrutacji, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plHeadhunters - Asystent/ka ds. rekrutacji

Headhunters Sp. z o.o. (KRAZ 10079) poszukuje osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego do działu rekrutacji zagranicznych na stanowisko:

Asystent/ka ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie pracowitość, i dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność i umiejętności analityczne,
  • mile widziani studenci lub absolwenci.

Zadania:

  • wsparcie specjalistów w realizacji bieżących rekrutacji,
  • selekcja aplikacji,
  • weryfikacja dokumentów nadesłanych przez kandydatów,
  • sprawdzanie kwalifikacji zawodowych i językowych kandydatów (język angielski),
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń,
  • tłumaczenie dokumentów,
  • kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z kandydatami do pracy za granicą.

Oferujemy:

  • możliwość nabycia doświadczenia w dziale rekrutacji w firmie o wyrobionej marce na rynku pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • pracę ze stałym wykorzystaniem języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy przesłać CV za pomocą przycisku:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danychHeadhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofertzatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekstjednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wcelu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym, a także w przyszłychprocesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam także zgodęna udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych zprocesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania..