Inżynier budowy z językiem niemieckim, teren Niemiec - oferta pracy - GoldenLine.plEkodom - Inżynier budowy z językiem niemieckim

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą domy w konstrukcji szkieletu drewnianego oraz okna z PCV. W związku z rozwojem firmy poszukujemy następujących kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowy z językiem niemieckim

Miejsce pracy: teren Niemiec

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Nadzór nad budową domów jedno i wielorodzinnych w konstrukcji szkieletu drewnianego pod klucz,
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Techniczne i logistyczne przygotowanie realizacji budowy,
  • Zarządzanie projektami od strony technicznej i finansowej,
  • Przygotowanie harmonogramów budów,
  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu,
  • Koordynacja prac wszystkich uczestników projektu, projektantów, konstruktorów, dostawców, wykonawców itp.
  • Monitorowanie i kontrola realizacji projektu na poszczególnych jego etapach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie- warunek konieczny,
  • Doświadczenie w zarządzaniu budowami,
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywania kontaktów,
  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie w dążeniu do osiągnięcia założonych celów,
  • Gotowość do wyjazdów na budowy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na warunkach niemieckich,
  • Pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wniesionego nakładu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.

Aplikacje z nazwą stanowiska prosimy przesyłać na adres:

ekodom Sp. z o.o
Kunowice, ul. Dworcowa 24
69-100 Słubice

lub za pomocą APLIKUJ TERAZ

Dokumentów aplikacyjnych nie zwracamy.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest ekodom Sp. z o.o. z siedzibą w Kunowicach. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko przez okres 3 lat od zakończenia procesu rektrutacji, w którym mogą ujawnić się roszczenia związane z procesem rektrutacyjnym.

Zgodnie z RODO, przysługuje Państwu:
a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
b) prawo do sprostowania (poprawienia) swoich danych,
c) prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych,
d) prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
e) prawo do przenoszenia danych,
f) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.