Analityk Finansowy (Język Angielski), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plMichael Page - Analityk Finansowy (Język Angielski)

Oferta archiwalna

Analityk Finansowy (Język Angielski)

Polska, Warszawa 31344/001 Permanent

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z Dyrektorem Finansowym i będzie raportować do Grupy.
Jest to idealne stanowisko dla osoby z około 2-3 - letnim doświadczenia w obszarze kontrolingu, analiz, i raportowania, która chciałby pracować na samodzielnym stanowisku.

Podsumowanie / Job summary:

Dla Naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z bran¿y medialnej, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Finansowego, do siedziby w Warszawie.

Opis stanowiska / Job description:

* Sporządzanie budżetu firmy według standardów raportowania.
* Analiza zebranych danych finansowych (koszty, przychody).
* Sporządzanie raportów finansowych na potrzeby i zgodnie z zaleceniami Centrali.
* Bezpośredni kontakt z jednostkami powiązanymi.
* Przygotowanie forecastów.
* Analizowanie odchyleń od przyjętych założeń.
* Sporządzanie umów cywilno-prawnych spółki i ich weryfikacja zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Kogo szukamy / Profile description:

* Biegła znajomość języka angielskiego.
* Minimum 2-3 lata doświadczenie w obszarze analiz finansowych.
* Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia i pokrewne).
* Biegła znajomość MS Office.
* Znajomość SAP (mile widziana).
* Dyspozycyjność i komunikatywność.
* Umiejętność samodzielnego wyciągania wniosków.

Oferujemy / We offer:

Nasz klient gwarantuje samodzielne stanowisko, stabilne miejsce pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

About Michael Page

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page