Senior IOS Software Developer, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Senior IOS Software Developer

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla naszego klienta, międzynarodowego Software house z Trójmiasta poszukujemy osobę chętną pracować zdalnie przy dużym, międzynarodowym projekcie CRM klasy Enterprise. Praca w zespołach Sceum'owych (5-6 osób) nad rozwojem i integracją platformy.

Senior IOS Software Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201810/18100073

Deco

Obowiązki:
  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości,
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Rozwój aplikacji IOS dużego systemu CRM klasy Enterprise.
Wymagania:
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w SWIFT lub ObjectiveC,
  • Doświadczenie w tworzeniu natywnych aplikacji na iOS z co najmniej jedną aplikacją w app store,
  • Rozumienie TDD i DDD,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji - preferowany GIT,
  • Znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie na plus),
  • Samodzielność i umysł ukierunkowany na rozwiązywanie ambitnych zadań,
  • Otwartość na pracę zdalną.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na umowę B2B,
  • Wyjazdy integracyjne - zarówno międzynarodowe jak i krajowe,
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności,
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny,
  • Praca zdalna.