Ślusarz / metalowiec, - oferta pracy - GoldenLine.plMTS - Ślusarz / metalowiec <br><span id="uwagiDoStanowiska">Miejsce pracy - Niemcy</span>

Oferta archiwalna

MTS GmbH, Schweitenkirchen (Bawaria, Niemcy)
www.mts-stahlbau.de

Firma MTS GmbH jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w konstrukcjach stalowych. Nasz zakres usług obejmuje zarówno realizację małych zleceń, jak i złożonych projektów na dużych budowach. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem konstrukcji stalowych i metalowych dla najróżniejszych obszarów zastosowania i grup klientów.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Ślusarz / metalowiec
Miejsce pracy - Niemcy

Zadania i wymagania:

  • Montaż zespołów i elementów konstrukcji stalowych w warsztacie firmy
  • Niezbędna fachowa wiedza, doświadczenie zawodowe i umiejętność samodzielnej pracy
  • Kwalifikacje spawania MAG nie są warunkiem koniecznym
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę i zabezpieczenie socjalne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • Zapewniamy i opłacamy zakwaterowanie

Aplikacje (krótki życiorys zawierający doświadczenie zawodowe) prosimy kierować do naszej tłumaczki za pomocą przycisku aplikowania, pani Aleksandry Kuhn:
tel.: +49 176 24802298

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma MTS GmbH z siedzibą w D-85301 Schweitenkirchen, Liebigstraße 8. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez MTS GmbH inspektorem danych osobowych.