Informatyk / Administrator IT, Okolice Coburga - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Informatyk / Administrator IT

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta – renomowanej firmy w południowych Niemczech (okolice Coburga) kandydatów na stanowisko:

Informatyk / Administrator IT

Miejsce pracy: Okolice Coburga

Region: Cała Polska

Numer ref.: 96/INF/DE/18

Zadania:

  • kierowanie oraz zarządzanie siecią i procesami informatycznymi przedsiębiorstwa logistycznego

  • prowadzenie i uzupełnianie baz danych, wprowadzanie danych do systemu

  • dokonywanie aktualizacji hardware i software

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne/ informatyczne ( studia informatyczne, informatyczno-ekonomiczne itp.) lub pokrewne.

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • mile widziane doświadczenie w administrowaniu bazami danych (znajomość SQL)

  • mile widziani kandydaci z doświadczeniem zawodowym, jak również absolwenci kierunków informatycznych

  • obsługa standardowego systemu microsoft

  • dążenie do rozwiązywania problemów, elastyczność, kreatywność

Oferujemy:

Oferujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich w prężnie rozwijającej się firmie logistycznej. Nasz klient przywiązuje uwagę do dobrej atmosfery w zakładzie. Oferujemy pracę w przyjaznym, doświadczonym i skutecznym teamie.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.