Pracownik produkcji, mannheim - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Pracownik produkcji

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego
Klienta na terenie Niemiec w Mannheim kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: mannheim

Region: Cała Polska

Numer ref.: 94//PRQSSL/DE/18

Opis stanowiska:

- kontrola jakości części samochodowych
- wyszukiwanie błędów
- prace produkcyjne

 Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy

- gotowość do pracy zmianowej
dobry stan zdrowia

oraz
- własny samochód
- motywacja, zaangażowanie w pracy
- zdolności manualne

Oferujemy :

- wynagrodzenie wg stawki 9,49 € /godz. brutto

- dieta 1,00 €/ godz netto dla osób ze znajomością j. niemieckiego

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- umowę z polską agencją na niemieckich warunkach

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.