Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu, Nowa Wieś Lęborska - oferta pracy - GoldenLine.plABB - Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta archiwalna

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Workplace: Nowa Wieś Lęborska

Ref. number: PL64809520_E6

W związku z dynamicznym rozwojem naszych zakładów w Nowej Wsi Lęborskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryka w Dziale Utrzymania Ruchu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie ciągłości produkcji.

Zadania:

  • Zapewnianie terminowego wykonania zadań produkcyjnych;
  • Diagnozowanie problemów, reagowanie na usterki i usuwanie awarii;
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki i pneumatyki;
  • Dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń;
  • Obsługa, przezbrajanie i ustawianie parametrów maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe elektryczne;
  • Doświadczenie w pracy jako elektryk, elektromechanik w firmie produkcyjnej;
  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne;
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejetności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”