Analityk IT z językiem niemieckim, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plGforce - Analityk IT z językiem niemieckim

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Aktualnie dla naszego Klienta z Krakowa, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Analityk IT z językiem niemieckim

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: KRK/GDA/GER/2018

Zadania:

  • analiza treści interetowych zwiazanych z marketingiem
  • tworzenie skryptów umożliwiających analize danych
  • współpraca z działami wewnętrznymi

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1+)
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2+)
  • znajomość HTML, JavaScript, CSS
  • mile widziane studia kierunkowe, doświadczenie w obszarze IT
  • umiejętność logicznego myślenia

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia oraz mozliwość wyboru ścieżki kariery

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.