Operator wózka widłowego, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plAAS - Operator wózka widłowego

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ INFOLINII  - 800 060 070.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Lublin

Region: lubelskie

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa wózków widłowych
  • Zaopatrywanie linii produkcyjnej w komponenty oraz opakowania
  • Wywóz wyrobu gotowego z linii produkcyjnej na magazyn

OCZEKUJEMY:

  • Aktualnych uprawnień  na wózki widłowe
  • Uprawnień UDT – warunek konieczny

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki
  • Szkolenia stanowiskowe, możliwość rozwoju
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive
  • Opiekę Koordynatora

Rekrutacja bez wychodzenia z domu! Aplikuj on-line. Kliknij w tekst po prawej stronie ogłoszenia „Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning”.