ASP.NET Projektant/Developer, Rzeszów - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest - ASP.NET Projektant/Developer

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od 8 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

ASP.NET Projektant/Developer

Miasto: Rzeszów

Numer ref.: GL201810/18100038

Zakres obowiązków

Obowiązki:
  • projektowanie/rozwijanie aplikacji internetowych/e-commerce
  • realny wpływ na kształt tworzonych aplikacji
  • koordynowanie pracy z członkami zespołu

Od kandydata oczekujemy:

Wymagania:
  • co najmniej 2-3 lata doświadczenia w środowisku Microsoft ASP.NET Web Forms oraz .NET 3.5 lub późniejszym
  • znajomość głównych języków internetowych (HTML, JavaScript, XML, JSON)
  • znajomość przynajmniej jednego z głównych frameworków JavaScript: jQuery, MooTools, Prototype
  • znajomość CSS / Bootstrap
  • znajomość Microsoft SQL MSSQL
  • znajomość Orm (NHibernate, styczeń LLBL Pro)
  • minimalne umiejętności w systemie Windows (konfiguracja IIS, SQL Server oraz instalacja systemu operacyjnego)

Mile widziane:

  • znajomość Microsoft ASP MVC
  • znajomość relacyjnych baz danych MySQL, PostgreSQL, Oracle
  • znajomość języka PHP
  • znajomość podstawowych systemów CMS (WordPress, Drupal, Joomla)

Firma oferuje

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wyboru sprzętu
  • kursy i szkolenia specjalistyczne,
  • możliwy 2-3 tygodniowy okres wdrożeniowy w siedzibie centrali firmy we Włoszech (zamieszkanie + dieta zapewnione)
  • ciekawe stanowisko w firmie, która wkracza na rynki Europy Środkowo-Wschodniej i dołączenie do nowo powstającego zespołu w Polsce
  • pracę dla krajowych i międzynarodowych klientów, globalnych liderów w swoich branżach
  • elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę
  • możliwa praca zdalna 10-30% w miesiącu po wdrożeniu
  • Szybki proces rekrutacyjny (2 rozmowy)
  • wyjazdy integracyjne
  • imprezy sportowe
  • możliwość realizowania własnych pomysłów