DORADCA NAUKOWY, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plwyser - DORADCA NAUKOWY

Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

DORADCA NAUKOWY

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: JK/PRP/4918

Zakres obowiązków:

  • promocja i sprzedaż produktów firmy (odczynników, aparatury),
  • poszukiwanie nowych klientów i utrzymywanie trwałych kontaktów handlowych z dotychczasowymi odbiorcami,
  • doradztwo dla klientów w zakresie oferty odczynników i aplikacji,
  • bieżące raportowanie codziennej aktywności handlowej, marketingowej i biurowej,
  • działania marketingowe w zakresie przyjętym w bieżącej strategii firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe: biologia, biotechnologia, farmacja, weterynaria, diagnostyka, medyczna,
  • znajomość metod stosowanych w naukach przyrodniczych i medycznych, takich jak: immunologia, biologia komórki, biologia molekularna,
  • znajomość technik pomiarowych powszechnie stosowanych w tych dziedzinach nauki,
  • chęć podnoszenia swojej wiedzy w zakresie nowoczesnych metod i technik badawczych oraz znajomość produktów – umiejętność samokształcenia,
  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w branży naukowej lub medycznej,
  • mile widziana znajomość rynku placówek naukowych,
  • empatia i komunikatywność – łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność organizowania codziennej, systematycznej pracy własnej,
  • dyspozycyjność i mobilność w codziennej pracy,
  • bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi komputera i oprogramowania MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, młodym zespole, renomowanej firmy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w uparciu o umowę o pracę,
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie plus system prowizyjny,
  • szkolenia,
  • możliwość awansu,
  • niezbędne narzędzia pracy.