End User Computing Expert, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plProvident - End User Computing Expert

Oferta archiwalna

End User Computing Expert

Lokalizacja: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Rozwiązywanie problemów oraz incydentów level 2 związanych ze środowiskiem IT / Telco
  • Budowanie oraz utrzymywanie centrów eksperckich w  Grupie IPF
  • Definiowanie standardów, wymagań oraz zasad operacyjnych z obszaru centrów eksperckich
  • Zarządzanie pojemnością środowiska IT, dostępnością aplikacji oraz kosztami i licencjami z zakresu EUC
  • Rozwój i utrzymywania systemów monitoringu w zakresie EUC
  • Koordynowanie projektów IT z obszaru EUC
  • Ciągłe rozwijanie obszaru EUC poprzez poszukiwanie nowych oraz innowacyjnych rozwiązań i technologii

Wymagania:

  • Posiadasz minimum 3lata doświadczenie w zakresie Desktop Engineering and Management
  • Znasz biegle systemy operacyjne  Windows 7/10
  • Masz doświadczenie z co najmniej jednym z poniższych narzędzi: Microsoft Deployment Toolkit, PowerShell, WSUS, Baramundi etc.
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu Active Directory, Windows Operating System, Office 2013/2016/365 oraz administrowania politykami grupowymi
  • Znasz dobrze następujące procesy ITIL Event Management, Problem Management, Capacity Management, Availability Management

Oferujemy:

  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, platforma z kafeterią benefitów)
  • Dzień urlopu na działania w ramach wolontariatu
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników