Pracownik produkcji (13€ na godzinę brutto), Rahden - oferta pracy - GoldenLine.plPIENING GMBH - Pracownik produkcji (13€ na godzinę brutto)

Oferta archiwalna

PIENING GMBH

Dla naszego klienta w Rahden, dużej odlewni żelaza poszukujemy pracowników do pomocy przy produkcji:

Pracownik produkcji (13€ na godzinę brutto)

Miasto: Rahden

Region: Cała Polska

Obowiązki:

  • Nadzor nad procesem odlewu i schladzania
  • Przenoszenie gotowych elementow na okreslone stanowiska przy pomocy suwnicy

Wymagania:

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Uprawnienia na suwnice (mile widziane, nie wymagane, klient oferuje szkolenie)
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność, mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne oraz od wypadku w pracy
  • Płatny urlop
  • Dodatek świąteczny oraz urlopowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, szybkie podwyżki
  • Organizację zakwaterowania
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności w Niemczech
  • Opiekę polskich koordynatorów

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest PIENING GMBH z siedzibą w Lookenstraße 27, 49808 Lingen. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez PIENING GMBH inspektorem danych osobowych.