Oracle DB Administrator (11g/12c), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Oracle DB Administrator (11g/12c)

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Nasz klient to operator najnowocześniejszej, najbogatszej pod względem oferty programowej platformy płatnej telewizji w Polsce a także superszybkiego Internetu LTE i telefonii komórkowej. Firma, posiadająca mocne zaplecze techniczne i zatrudniająca ponad 500 ludzi. Aktualnie poszukujemy doświadczoną osobę, która wzmocni warszawski zespół administatorów IT.

Oracle DB Administrator (11g/12c)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201809/18090051

Deco

Obowiązki:
  • Administrowanie Oracle DB - 11g/12c,
  • Optymalizacja wydajności podległych systemów,
  • Archiwizacja i odtwarzanie baz danych,
  • Tworzenie nowych środowisk bazodanowych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i awarii.
Wymagania:
  • Min 3-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Oracle DB - osoba samodzielna,
  • Bardzo dobra znajomość Oracle DB 11g/12c (certyfikat OCP będzie dobrym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Dobra znajomość Linux i języków skryptowych
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • Zdolności interpersonalne
  • Dyspozycyjność na dyżury (dodatkowo płatne)

Mile widziane:

  • Mile widziana znajomość baz MS SQL Server oraz MySQL
  • Wykształcenie wyższe techniczne
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • Możliwość nauki i rozwoju
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy telewizyjnej
  • Owocowe czwartki
  • Okazjonalna praca zdalna