Inżynier Produkcji, Koszalin - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Inżynier Produkcji

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem metalowych systemów przestrzeni domowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Produkcji

Miasto: Koszalin

Region: zachodniopomorskie

Numer ref.: IP_0918_KOSZ_ZAG

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwój nowych gniazd i linii produkcyjnych,

  • opracowywanie technologii produkcji (określanie metod wytwarzania/montażu),

  • identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji,

  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach,

  • tworzenie i kontrola dokumentacji produkcyjnej, w tym standardów i instrukcji stanowiskowych oraz struktur wyrobów w systemie ERP,

  • stałe ulepszanie procesów produkcyjnych: jakość, terminowość, redukcja kosztów,

  • szkolenia pracowników w zakresie nowych technologii,

  • ścisła współpraca z kierownikami produkcji, działem utrzymania ruchu oraz działem badań i rozwoju grupy w Szwecji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • obsługa komputera w zakresie pakietu Office oraz oprogramowania AutoCAD, Solidworks, SkechUp,

  • znajomość metod statystycznych: Six Sigma, Pareto oraz zagadnień Lean Manufacturing.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności,

  • pakiet socjalny,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.