Specjalista ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plABB - Specjalista ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych

Specjalista ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych

Workplace: Gdańsk

Region: pomorskie

W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Układów Napędowych i Silników Elektrycznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z Klientami w zakresie sprzedaży produktów ABB. Praca w obszarze północnej Polski (możliwość pracy z różnych lokalizacji).

Zadania:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów;
  • Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami;
  • Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych;
  • Pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych;
  • Wybór rozwiązania technicznego we współpracy z Działem Technicznym;
  • Przygotowanie ofert w zakresie technicznym i handlowym;
  • Monitorowanie złożonych ofert;
  • Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych cech i parametrów produktu;
  • Śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących rozwiązania produktu;
  • Prowadzenie prezentacji produktowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne: energoelektronika, elektrotechnika, elektronika, automatyka);
  • Ogólna znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;
  • Preferowane doświadczenie w pracy z Klientem Przemysłowym i Producentami Maszyn;
  • Minimum trzyletnie doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się;
  • Samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Mozliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w róznych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierajac przycisk „Aplikuj” na dole strony.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji”.