Kierownik Działu Kontroli Jakości, Niemcy, Lahr - oferta pracy - GoldenLine.plPROFESJA - Kierownik Działu Kontroli Jakości, Niemcy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem, jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w obróbce wtryskowej tworzyw sztucznych w branżach: samochodowej, sanitarnej i medycznej.

Kierownik Działu Kontroli Jakości, Niemcy

Miejsce pracy: Lahr

Region: Cała Polska

Numer ref.: QS/LEIT/DE

Zakres Obowiązków

  • zarządzanie i planowanie polityką jakości w firmie,
  • odpowiedzialność za cele i strategie utrzymania jakości wobec klientów i zarządu firmy,
  • nadzór nad audytami wewnętrznymi,
  • zarządzanie pracą działu kontroli (6 osób)

Wymagania

  • wykształcenie i doświadczenie kierunkowe: kontrola jakości,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów w branży obróbki tworzyw sztucznych,
  • szeroko rozumiany zmysł techniczny i świadomość odpowiedzialności za dział jakości,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych (komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, umiejętności negocjacyjne),
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz dobierania środków gwarantujących sukces,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą grupy,
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. b2 (warunek konieczny)

Oferujemy

  • ciekawa praca na atrakcyjnych warunkach bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielne stanowisko z szerokim wachlarzem produktów i klientów,
  • płaska hierarchia w ponadprzeciętnie rozwijającej się firmie,
  • czas na wdrożenie,
  • pomoc w załatwieniu formalności.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.