Młodszy operator maszyn, Otmuchów - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Młodszy operator maszyn

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy operator maszyn

Miejsce pracy: Otmuchów

Nr. ref.: a0t5800000FcTXpAAN

Obowiązki:

  • bieżąca obsługę maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych,
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych oraz odpowiedzialność za jakość wyrobów,
  • monitorowanie procesu polegające na dokonywaniu niezbędnych zmian i regulacji,
  • utrzymywanie stanowiska pracy w odpowiednim stanie czystości, zgodnie z zasadami i wytycznymi BHP.

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • umiejętność obsługi zautomatyzowanych urządze przemysłu spożywczego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
  • możliwość awansu i podwyżki,
  • atrakcyjny system benefitów dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.