Dyrektor / Kierownik kontraktu, - oferta pracy - GoldenLine.plDP System Sp. z o.o. - Dyrektor / Kierownik kontraktu

Oferta archiwalna

DP System Sp. z o.o.

DP Systems jest firmą inżynierską specjalizującą się w realizacji projektów z automatyki. Szczególne kompetencje i referencje posiadamy w następujących sektorach: automatyki kolejowej, przemysłowej i technicznego utrzymania nieruchomości.

W związku z planowanymi projektami inwestycyjnymi poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Dyrektor / Kierownik kontraktu

Miejsce pracy – woj. mazowieckie

Zadania:

Kompleksowe prowadzenie projektów, w szczególności:

  1. zarządzanie kontraktem, w tym dbałość o terminową realizację zadań i jakość ich wykonania oraz odpowiedzialność za budżet projektu;
  2. prowadzenie negocjacji z podwykonawcami / dostawcami;
  3. raportowanie wewnętrzne wg wymagań Spółki oraz zewnętrzne wg zapisów umownych;
  4. koordynacja i nadzór nad realizacją prac dedykowanego zespołu;
  5. budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z partnerami i klientami Firmy;
  6. zarządzanie ryzykiem;
  7. współpraca z firmami podwykonawczymi i dostawcami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne;
  • znajomość procesu inwestycyjnego, w szczególności procedur administracyjnych (FIDIC, prawo budowalne, prawo zamówień publicznych);
  • praktyczna wiedza i minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania i prowadzenia projektów inwestycyjnych w branży budowlanej, drogowej lub kolejowej o wartości powyżej 50 mln złotych;
  • systematyczność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność określania priorytetów, orientacja na rezultaty, zdolności analityczne;
  • znajomość i rozumienie zagadnień harmonogramowania oraz budżetowania;
  • elastyczność i gotowość na nowe wyzwania zawodowe w nowych obszarach;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym, będzie dodatkowym atutem;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Project);
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej, polskiej firmie inżynierskiej;
  • możliwość zdobywania doświadczeń;
  • dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na podany adres e-mail, w temacie wiadomości wpisując: CV – Dyrektor/Kierownik Kontraktu.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę wobec DP Systems Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z Siedzibą w Łodzi na ul. Bema 61 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).