Sales Manager, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plZnanyLekarz - Sales Manager

Oferta archiwalna

Sales Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

ZnanyLekarz czyli?

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za

ZnanyLekarz, czyli?

Jesteśmy największym serwisem internetowym ułatwiającym pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz umówienie się na wizytę on-line NA ŚWIECIE. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Firma przez ponad 5 lat istnienia, z serwisu z opiniami o lekarzach, przekształciła się w największy marketplace medyczny i software dla lekarzy.

Szukamy Managera Działu Sprzedaży, który podwoi liczbę klientów w Polsce, poprzez:

  • bycie skutecznym i szanowanym liderem zespołu Sprzedaży,
  • genialną znajomość rynku dzięki bezpośrednim kontaktom z klientami,
  • zdobywanie i zarządzanie klientami B2C i B2B,
  • rozbudowanie i rozwój najlepszego zespołu sprzedażowego w Polsce.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli...

Jeżeli:

  • masz poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży SaaS, oprogramowania,
  • jesteś partnerem dla klientów,
  • zarządzałeś kilkoma zespołami sprzedaży, najlepiej też kilkoma kanałami sprzedaży (EC, Tele, Field),
  • potrafisz tworzyć struktury i modele sprzedaży,
  • wyniki są dla Ciebie na pierwszym miejscu,
  • mówisz bardzo dobrze po angielsku,
  • potrafisz nawet szejkowi sprzedać ropę to....

Oferujemy

Co proponujemy w zamian?

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe + opcje na udziały po 3 miesiącach,
  • współpraca z najlepszymi szefami sprzedaży na świecie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w 20 osobowym, zgranym i dynamicznym zespole sprzedaży,
  • autonomię i wpływ na strategię firmy w Polsce,
  • szansę rozwijania międzynarodowego produktu medycznego.

Nie wierzysz? Sprawdź nas na Facebooku i Instagramie :) Przekonasz się, że warto.

Prosimy o dołączenie do aplikacji CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji.”

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane..

opisopisopis