Dyrektor Oddziału, - oferta pracy - GoldenLine.plHeadhunters - Dyrektor Oddziału <br><span id="uwagiDoStanowiska">Na terenie Węgier lub Rumunii</span>

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta świadczącego usługi w sprzedaży bezpośredniej, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Dyrektor Oddziału
Na terenie Węgier lub Rumunii

Region: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Budowanie od podstaw nowego oddziału firmy na terenie Węgier lub Rumunii;
  • Prace administracyjne, rekrutacja, sprawy prawne, koordynacja działań itd.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja) i minimum pięcioletnie doświadczenie w zawodzie;
  • Biegła znajomość ojczystego języka danego kraju w którym podejmie się zatrudnienie (Węgier, Rumunii) oraz dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zarządzanie projektem i zespołem, kreatywność, pewność siebie;
  • Mile widziane obywatelstwo danego kraju (Węgier, Rumunii);
  • Prawo jazdy katygorii B i MSO na wysokim poziomie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie 1.000 – 1.500 euro netto na okresie próbnym, 3.000 – 3.500 euro po okresie próbnym + premia uznaniowa;
  • Pakiet szkoleń;
  • Możliwość rozwoju (np. budowanie kolejnych oddziałów firmy);
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop;
  • Zadaniowy tryb czasu pracy.

Prosimy o zamieszczanie w CV klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym, a także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku: