Elektryk, - oferta pracy - GoldenLine.plEuropean Experts - Elektryk <br><span id="uwagiDoStanowiska">Miejsce pracy - Niemcy</span>

Oferta archiwalna

Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?

Chcesz rozwinąć swoje umiejetności ?

Firma European Experts to Państwu oferuje.

Poszukujemy zarówno elektryków budowlanych, przemysłowychoraz monterów szaf sterowniczych, jak i elektroników.

Perspektywa stałej i dobrze płatnej pracy w wiądącym na rynku zakładzie.

Zgloś sie!

Elektryk
Miejsce pracy - Niemcy

Zadania:

  • Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach (podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp.)
  • Przeciąganie okablowania oraz montaż tras
  • Standardowe czynności montażowe

Wymagania:

  • Wykształcenie w kierunku elektrycznym i/lub uprawnienia SEP
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość j.niemieckiego
  • Prawojazdy oraz własne auto są mile widziane

Oferujemy:

  • Dobrą pracę na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Dieta
  • Długoterminowy okres współpracy
  • Pokrywamy koszty kwatery
  • Mozliwosc uzgodnienia daty zjazdow do Polski
  • Pomoc w zakresie zasilku na dzieci tzw. “Kindergeld”
  • Bezposredni kontakt oraz pomoc ze strony Polskojezycznego opiekuna