Inżynier ds. rozwoju produktów (Elektronik), Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plDPM - Inżynier ds. rozwoju produktów (Elektronik)

 Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy, lidera na rynku czujników i detektorów w branży automotive,
w związku z budową w Polsce działu R&D poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. rozwoju produktów (Elektronik)

Miasto: Katowice

Region: śląskie

Numer ref.: IDR/05/DPM

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektem tworzenia nowych produktów (czujniki gazu)
  • Projektowanie nowych czujników
  • Odpowiedzialność za certyfikację produktów zgodnie z normami ATEX, IECEx, UL oraz CSA
  • Pełne uczestnictwo w procesie wdrożenia nowych czujników do produkcji jak również w procesie tworzenia oprzyrządowania do testów
  • Rozwijanie, modernizowanie oraz udoskonalanie istniejących produktów
  • Współuczestnictwo we wdrażaniu działań usprawniających istniejące procesy
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji technicznej
  • Projektowanie schematów i obwodów PCB

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechatronika)
  • Doświadczenie w projektowaniu analogowych oraz cyfrowych obwodów zasilania
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Embedded C
  • Doświadczenie w projektowaniu certyfikowanych produktów (ATEX, IECEx, UL, CSA)
  • Znajomość schematów i obwodów PCB
  • Znajomość programu Altium Designer bądź podobnego narzędzia w zakresie projektowania obwodów drukowanych PCB
  • Doświadczenie w konstruowaniu oraz programowaniu mikrokontrolerów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży niszowej – potentata rynkowego
  • Pracę w strukturach europejskich w dziale R&D
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.