Test Lead, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plGRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O. - Test Lead

Oferta archiwalna

Test Lead
Warszawa
2-10-50763

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego z branży technicznej o kapitale szwajcarsko-amerykańskim, poszukujemy kandydatów na stanowisko Lidera zespołu testerskiego.

Zakres obowiązków:
- koordynacja pracy zespołu;
- wsparcie zespołu przy wykonywanach testach manualnych;
- integracja testów na wielu platformach;
- przygotowywanie planów testów;
- prowadzenie dokumentacji;
- możliwość rozwoju w obszarze testów automatycznych.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne);
- minimum rok doświadczenia w podobnej roli;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
- znajomość systemu SAP będzie atutem.

Korzyści:
- praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;
- udział w ciekawych projektach;
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów poza płacowych;
- umowa o pracę.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?utm_source=email