Koordynator Centrum Medycznego, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plCentrum Medyczne Damiana - Koordynator Centrum Medycznego <br><span id="uwagiDoStanowiska">Centrum Zdrowej Skóry ul. Racławicka 27</span>

Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest  liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomi

Koordynator Centrum Medycznego
Centrum Zdrowej Skóry ul. Racławicka 27

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • organizacja i zapewnienie działalności oraz sprawności pracy Centrum Zdrowej Skóry;
  • zapewnienie realizacji wysokich standardów procesu obsługi pacjenta;
  • wdrażanie rozwiązań mających na celu stałe podnoszenie jakości świadczonych usług;
  • koordynowanie oraz monitorowanie wdrożeń nowych produktów;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z pacjentami;
  • zabezpieczenie i optymalizacja zasobów ludzkich koniecznych do prawidłowej realizacji usług medycznych;
  • nadzór i optymalizacja kosztów w zakresie rentowności centrum medycznego poprzez   realizowanie założeń biznesowych i budżetowych;
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoj

Oczekiwania:

  • doświadczenie z obszaru usług medycyny estetycznej;
  • umiejętność zarządzania zespołem;
  • dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów i samodzielność w ich realizacji;
  • umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • nastawienie na budowanie długofalowych, partnerskich relacji biznesowych;
  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego;
  • chęć rozwoju i uczenia się.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • bezpośredni wpływ na kształt i rozwój biznesu;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych.

Zapraszamy do składania aplikacji!
Wiecej informacji na temat firmy: www.medicover.pl