Operator Wsparcia Produkcji, Myszków - oferta pracy - GoldenLine.plAAS - Operator Wsparcia Produkcji

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu kontroli, selekcji i naprawy komponentów oraz usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Operator Wsparcia Produkcji

Miejsce pracy: Myszków

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy,
  • raportowanie uwag i niezgodności,
  • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy,
  • zaangażowanie,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • opiekę koordynatora,
  • umowa zlecenie + ubezpieczenie NNW,
  • szkolenie wdrażające - nie wymagamy doświadczenia.

'Nie wysyłaj do nas CV, podaj tylko numer telefonu lub adres e-mail - Skontaktujemy się z Tobą. Nadmiarowe dane będą za każdym razem usuwane'

Zachęcam również do skorzystania z naszej nowej Platformy. Wystarczy, ze naciśniesz po prawej stronie ogłoszenia na 'Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning' a możesz przejść przez rekrutacje bez wychodzenia z domu.