Elektryk utrzymania ruchu (m/k), Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Elektryk utrzymania ruchu (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk utrzymania ruchu (m/k)

Miejsce pracy: Katowice

Nr. ref.: a0t5800000OaRivAAF

Obowiązki:

  • wykonywanie przeglądów konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • wykonywanie bieżących prac warsztatowych oraz rutynowych czynności związanych z utrzymaniem ruchu,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie zakładu,
  • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
  • znajomość zagadnień związanych z obsługą utrzymania ruchu urządzeń produkcyjnych w zakresie elektryki i układów sterowania,
  • doświadczenie na stanowisku elektryka w firmie produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu,
  • podstawy automatyki przemysłowej,
  • umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na rodzinę/ partnera,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • benefity związane z funduszem socjalnym,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • szkolenia i możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.