KIEROWNIK PROJEKTU, Bierawa, obok Kędzierzyna- Koźla - oferta pracy - GoldenLine.plETP - KIEROWNIK PROJEKTU

ETP Spółka Akcyjna realizuje działalność w podstawowych obszarach: prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych, produkcji i usług w obszarze mechanicznym, montażu systemów elektrycznych, budownictwie oraz w energetyce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU

Miejsce pracy: Bierawa, obok Kędzierzyna- Koźla

Region: opolskie

Numer ref.: 44/2018/PGP

Opis stanowiska:

  • analiza techniczno-finansowa dokumentacji
  • prowadzenie i weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  • stały kontakt z kierownictwem kontraktów ze strony klienta
  • ustalanie oraz nadzór nad harmonogramami projektów
  • koordynacja działań wszystkich działów zaangażowanych w realizację kontraktu

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne/elektryczne)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • doświadczenie w realizacji kontraktów - będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • interesującą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miła i przyjazną atmosferę w pracy