Bauzeichner - Asystent Projektanta / Kreślarz, Kassel - oferta pracy - GoldenLine.plIngenieur Büro Berthold Berndt - Bauzeichner - Asystent Projektanta / Kreślarz

Oferta archiwalna

Ingenieur Büro Berthold Berndt

Jesteśmy biurem prowadzonym przez właściciela, składającym się z 15-tu młodych pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy szukamy nowego pracownika, który tak jak my jest zainteresowany wieloletnia współpraca.

Bauzeichner - Asystent Projektanta / Kreślarz

Miasto: Kassel

Region: zagranica

Opis stanowiska:

Tworzenie rysunków technicznych budynków mieszkalnych (plany pozycyjne i rysunki zbrojenia konstrukcji żelbetowych) w programie Nemetschek Allplan.

Wymagania:

  • dyplom ukończenia wyższej uczelni (Inżynier budownictwa, Architekt),
  • ukierunkowanie na pracę w zespole,
  • szansa dla osób ambitnych, rozpoczynających swoją karierę zawodową,
  • doświadczenie w tworzeniu rysunków technicznych obiektów typu domy jedno- i wielorodzinne, będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość programu Allplan (2D) lub gotowość do jego nauki,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub gotowość do jego intensywnej nauki.

Opis oferty:

  • umowę o prace na czas nieokreślony z 6-cio miesięcznym okresem próbnym,
  • praca na pełen etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo,
  • 24 dni urlopu,
  • wynagrodzenie 2.400€ - 3.000€ brutto w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • pomoc przy przeprowadzce oraz poszukiwaniu mieszkania.
  • jeśli możliwe do aplikacji prosimy o załączenie kilku swoich przykładowych rysunków zbrojeniowych.
  • dodatkowe informacje o naszym biurze znajdą Państwo pod adresem www.wir-sind-statik.de

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.