OPERATOR SPALARNI ODPADÓW MEDYCZNYCH I WETERYNARYJNYCH - ELEKTRYK, Tczew - oferta pracy - GoldenLine.plEco-Abc Sp. z o.o. - OPERATOR SPALARNI ODPADÓW MEDYCZNYCH I WETERYNARYJNYCH - ELEKTRYK

Oferta archiwalna

Eco-Abc Sp. z o.o.

ECO-ABC sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 25 lat  wyspecjalizowana
w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych.

Obecnie poszukuje osób na stanowisko:

OPERATOR SPALARNI ODPADÓW MEDYCZNYCH I WETERYNARYJNYCH - ELEKTRYK

Miasto: Tczew

Region: pomorskie

WYMAGANIA

  • wykształcenie min. zawodowe
  • dyspozycyjność – praca zmianowa w ruchu ciągłym
  • uprawnienia elektryczne lub spawalnicze poparte doświadczeniem
  • mile widziane świadectwo kwalifikacji uprawniające do wykonywania pracy na stanowiskach  eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych

OPIS STANOWISKA

  • obsługa spalarni odpadów od momentu podjazdu samochodu z odpadami, poprzez rozładunek na taśmę załadowczą, spalenie w piecu, usunięcie żużli i popiołów
  • koordynacja eksploatacji wszystkich urządzeń spalarni
  • uczestnictwo w pracach remontowych spalarni
  • prowadzenie prac elektrycznych na terenie zakładu/ lub
  • prowadzenie prac spawalniczych na terenie zakładu

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia za efekty pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Kierownik spalarni – 605-867-797

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.