ZASTĘPCA MANAGERA SKLEPU, - oferta pracy - GoldenLine.pl Lidl - ZASTĘPCA MANAGERA SKLEPU

Oferta archiwalna

ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE

ZASTĘPCA MANAGERA SKLEPU

Region: śląskie

Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!
Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i ponad 10 000 w 28 krajach.

Chcesz wspierać managera w zarządzaniu sklepem? Czekamy na Ciebie!

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie sprzedażą na terenie sklepu
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu
  • Przygotowywanie zamówień towaru
  • Wspieranie managera sklepu i zastępców
    w ich codziennych obowiązkach
  • Praca na sali sprzedaży i dbanie
    o zadowolenie klientów

TWOJE KOMPETENCJE

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Pierwsze doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm
    i zaangażowanie
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania
  • Wysoka motywacja
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

umowę o pracę
na min. 12 miesięcy
brak okresu próbnego
atrakcyjne zarobki
oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
bezpłatną, prywatną
opiekę medyczną dla
Ciebie i Twojej rodziny
ubezpieczenie na życie
kartę MultiSport
możliwość rozwoju
bony na święta
i paczki dla dzieci
wyprawki szkolne

Jaworzno ul. Krakowska    Aplikuj