Automatyk, Strzelce Opolskie - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Automatyk

PARETTiRekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,

Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Automatyk

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Region: opolskie

Numer ref.: MA/ST/2018

Opis stanowiska:

  • nadzór nad technicznym stanem maszyn i urządzeń danego obszaru
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń podległego obszaru
  • nadzór i udział w usuwaniu awarii
  • konsultacje z producentami maszyn i podzespołów
  • analiza postojów maszyn i urządzeń
  • planowanie zakresu prac remontowych na danym obszarze
  • umiejętność zarządzania podległymi pracownikami, organizacja ich pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Automatyka
  • znajomość sterowników Siemens i Beckhoff
  • wykształcenie minimum średnie elektryczne
  • uprawnienia SEP gr. I bez ograniczeń napięcia typu ,,D'' i ,, E''
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pracę od zaraz
  • Darmowe zakwaterowanie przez 6 miesięcy dla osób mieszkających powyżej 40 km od miejsca pracy

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.