Hydraulik- Monter instalacji sanitarnych, wentylacyjnych- AUTO SŁUŻBOWE, - oferta pracy - GoldenLine.plThor Industriemontagen GmbH & Co.KG - Hydraulik- Monter instalacji sanitarnych, wentylacyjnych- AUTO SŁUŻBOWE

Oferta archiwalna

Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG

Firma THOR Industriemontagen z siedzibą w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje u nas teraz ponad 1000 pracowników, a nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec i terenach przygranicznych.

Hydraulik- Monter instalacji sanitarnych, wentylacyjnych- AUTO SŁUŻBOWE

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych - obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, bloki mieszkalne

Wymagania:

  • mile widziane EKIPY 2-3 pracowników, w idealnym przypadku - jeden ze znajomością j. niemieckiego
  • wyksztalcenie kierunkowe - mile widziane
  • min. roczne doświadczenie jako monter instalacji sanitarnych i grzewczych lub wentylacji i klimatyzacji
  • organizujemy również bezpłatne, branżowe KURSY j. niemieckiego we Wroclawiu
  • prawo jazdy kat. B- UWAGA- NIE wymagamy własnego SAMOCHODU- oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 11,60 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h
  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
  • samochód służbowy dla kazdej brygady wraz z kartą paliwową
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • odzież roboczą firmy engelbert strauss
  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień
  • BEZPŁATNY kurs j. niemieckiego we Wrocławiu
  • SZKOLENIA produktowe oraz językowe w naszym oddziale w Niemczech za wynagrodzeniem wraz z darmowym kwaterunkiem i wyżywieniem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. niemieckim lub w j. polskim klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.