Produkcja Okien PVC / Aluminium, - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Produkcja Okien PVC / Aluminium

Oferta archiwalna

Produkcja Okien PVC / Aluminium

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji okien PVC  lub Aluminium
  • Praca w fabryce

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji okien / montażu okien
  • Dobra znajomość języka angielskiego / niemieckiego
  • Własny samochód - 1 samochód na grupę 2 osobową
  • Mile widziany certyfikat VCA

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki 10 - 12 euro / godzinę na rękę
  • Miesięczne wynagrodzenie z możliwością otrzymywania cotygodniowych zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez firmę
  • Pracę 40 godzin w tygodniu
  • Możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.