ASYSTENT DS. HANDLOWYCH z dobrą znajomością języka rumuńskiego, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plRekrutacja Ukryta - ASYSTENT DS. HANDLOWYCH z dobrą znajomością języka rumuńskiego

Firma handlowo – produkcyjna, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT DS. HANDLOWYCH z dobrą znajomością języka rumuńskiego

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Główne zadania:

  • bieżąca obsługa klientów firmy,
  • realizacja zamówień,
  • współpraca z odbiorcami towarów,
  • korespondencja handlowa,
  • rejestracja operacji logistycznych i tworzenie dokumentów z tym związanych.

Wymagania:

  • język rumuński –  dobra znajomość w mowie i piśmie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30,
  • umowę o pracę,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (karta Multisport),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w biurze w młodym zespole.

CV należy przesyłać za pomocą APLIKUJ TERAZ

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm."