C#/.NET Developer z językiem angielskim, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - C#/.NET Developer z językiem angielskim

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Firma z główną siedzibą w USA, jest światowym liderem w zakresie handlu elektronicznego dla milionów konsumentów z branży finansowej i detalicznej. Jako partner innowacji dla prawie wszystkich 100 największych instytucji finansowych na świecie i większości 25 największych globalnych sprzedawców detalicznych, dostarcza niezrównane usługi i technologię, które są niezbędne, aby ewoluować w zmieniającym się obrazie konsumentów. Dla tej firmy z polskim oddziałem w Katowicach, poszukujemy osoby na stanowisko:

C#/.NET Developer z językiem angielskim

Miejsce pracy: Katowice
Nr referencyjny: GL201804/18040069

Deco

Obowiązki:
  • Praca przy projektach związanych z bankowością i płatnościami elektronicznymi
  • Badanie i naprawianie błędów znajdujących się w istniejących rozwiązaniach
  • Raportowanie postępów
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z C#, .NET
  • Dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Visual Studio oraz Web services: Rest i/lub SOAP API
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami integracyjnymi i SQL Server,
  • Znajomość lub chęci do nauki technologii frontend'owych: JavaScript, HTML, CSS
  • Doświadczenie w pracy w zespole Scrum
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem
  • Możliwość innych form zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • Kartę Multisport
  • Możliwości rozwoju, w tym w technologiach Front-end
  • Szkolenia zawodowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Szkolenia językowe
  • Miejsce parkingowe
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-9:00)
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Regularne wyjścia firmowe
  • Świeże owoce
  • Konkurencyjne wynagrodzenie