Pomocnik budowlany, ok. Braunschweig - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Pomocnik budowlany

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta w środkowych Niemczech (okolice Braunschweig)
kandydatów na stanowiska:

Pomocnik budowlany

Miejsce pracy: ok. Braunschweig

Region: Cała Polska

Numer ref.: Nr ref.: 46/BUDPLUSS/DE/18

Główne zadania:
- przygotowywanie powierzchni do pokrycia farbami
- wykonywanie prac malarskich różnymi technikami i rodzajami farb
- praca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków
- tynkowanie
- wyrównywanie powierzchni, niwelowanie nierówności, szpachlowanie

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym
porozumiewanie się
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata
oraz
- posiadanie samochodu osobowego
- dobry stan zdrowia i niekaralność
- odpowiedzialne i świadome wykonywanie obowiązków
- motywacja, zaangażowanie w pracy
- zdolności manualne i techniczne
Mile widziane / Preferowane
- wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki 13,50 Eur brutto/h
- 96 Eur netto diety / tygodniowo
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- możliwość pracy w nadgodzinach
- zapewnione ubranie robocze i narzędzia
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

W celu aplikacji prosimy o przesłanie dokumentów na adres budowa@gpjc.eu
lub kontakt z biurem w Łodzi 42 207 09 70

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.