Junior Functional Tester, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.pllobo - Junior Functional Tester

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego międzynarodowego klienta, realizującego projekty z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa, kontroli dostępu i automatyki budynkowej szukamy osoby na stanowisko:

Junior Functional Tester

Miasto: Gdańsk

Region: pomorskie

Numer ref.: MK/GD/JFT

Obowiązki:

  • Manualne wykonywanie zdefiniowanych w HP Quality Center przypadków testowych,
  • Obsługę błędów (zgłaszanie nowych, sprawdzanie poprawionych)
  • Tworzenia przypadków testowych na podstawie opisów nowych funkcjonalności dostarczonych przez programistów,
  • Odtwarzanie błędów zgłoszonych przez klientów.

Oczekiwania:

  • Znajomość SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2+
  • znajomość metodologii prowadzenia testów
  • doświadczenie w pracy przy testach funkcjonalnych
  • Kierunkowe wykształcenie
  • Skrupulatność oraz doskonałe umiejętności analizy i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • 6 – miesięczną umowę o pracę z możliwością przedłużenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Karte Lunchową
  • Szkolenia i kursy techniczne
  • Lekcje języka angielskiego
  • Elastyczny czas pracy
  • Świetną atmosferę w zgranym zespole
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem i bezpieczeństwem
  • Nieustanny rozwój i doskonalenie umiejętności

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl