Administrator aplikacji IT, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Administrator aplikacji IT

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla naszego klienta, jednego z liderów na rynku transakcji elektronicznych, szukamy osoby na stanowisko:

Administrator aplikacji IT

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201804/18040048

Deco

Obowiązki:
  • utrzymanie i obsługę aplikacji o znaczeniu krytycznym
  • wsparcie innych działów w procesach operacyjnych (analiza danych, konfiguracje)
  • aktualizowanie i rozwój dokumentacji aplikacji
  • monitorowanie procesów produkcyjnych pod kątem dostępności, funkcji i wydajności
  • zapewnienie wsparcia dla aplikacji w trybie 24/7
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnim doświadczeniem w administrowaniu aplikacjami w środowiskach Linux/AIX
  • umiejętność tworzenia skryptów sh, ksh, bash, perl
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość aktualnych technologii internetowych, bezpieczeństwa i szyfrowania
  • znajomość przepisów bezpieczeństwa organizacji kart kredytowych (PCI DSS)
  • umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość język niemieckiego
Oferujemy:
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych
  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę