Kierownik Sklepu, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Kierownik Sklepu

Oferta archiwalna

ALDI to firma z ponad stuletnią tradycją.
Zostań jej częścią. Aplikuj na stanowisko:

Kierownik Sklepu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: 01_Bydgoszcz

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami

  • Pakiet socjalny (bony dla pracowników, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)

  • Adekwatne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków

  • Długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego

  • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych

  • Przyjazna atmosfera pracy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie, min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz roczne
    w zarządzaniu sklepem
  • Dobre zdolności organizacyjne oraz kompetencje kierownicze
  • Zaangażowanie oraz elastyczne podejście do godzin pracy
  • Wzorowa postawa kierownicza
  • Gotowość do przejmowania odpowiedzialności
  • Pozytywne nastawienie do pracy

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta
  • Efektywna organizacja pracy sklepu
  • Zapewnienie prawidłowego poziomu zatowarowania sklepu

Aplikację należy przesyłać w formacie pdf, koniecznie z dopiskiem "Kierownik_Bydgoszcz" w tytule, klikając na przycisk aplikowania. Dokumenty aplikacyjne można również dostarczać do ww. sklepów w zamkniętej kopercie z dopiskiem "do rąk Kierownika Rejonu".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ALDI Sp. z o.o.
ul. Niedźwiedziniec 10
41-506 Chorzów

Dla prawdziwych handlowców.