Manager Działu Produktów Świeżych (Warzywa/Owoce, Piekarnia, Tradycja), - oferta pracy - GoldenLine.plAuchan - Manager Działu Produktów Świeżych (Warzywa/Owoce, Piekarnia, Tradycja) <br><span id="uwagiDoStanowiska">Gdynia ul. Redłowska 41</span>

Oferta archiwalna

Obecnie poszukujemy
kandydatów i kandydatek
na stanowisko:

Manager Działu Produktów Świeżych (Warzywa/Owoce, Piekarnia, Tradycja)
Gdynia ul. Redłowska 41

Region: pomorskie

NASZA GWARANCJA:

  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazna atmosfera
  • wzajemny szacunek

OD NAS DOSTAJESZ:

  • umowę o pracę już od 1-go dnia zatrudnienia
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • premię przy dobrych wynikach sklepu
  • cenne doświadczenie i możliwość rozwoju
    w różnych projektach
  • profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań
  • nowe znajomości i świetną atmosferę
    w zgranym zespole

BENEFITY:

OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w sieciach handlowych
  • ukierunkowania na potrzeby klientów
  • umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i samodzielności
  • zaangażowania, odpowiedzialności i zorientowania na cel
  • energii i pozytywnego nastawienia

TWOJE ZADANIA NA CO DZIEŃ:

  • zarządzanie sprzedażą i zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu
  • nadzór nad zamówieniami towarów
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
    i odpowiadanie na ich potrzeby
  • realizowanie ustalonych celów handlowych
  • wspieranie Managera Sklepu w zarządzaniu sklepem
  • zarządzanie zespołem i organizacja jego pracy
  • motywowanie, szkolenie i dbanie o rozwój pracowników

Chętnie zobaczę Cię
w naszym zespole!

Do zobaczenia w Auchan Supermarket!

Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w czterech kanałach dystrybucji: Supermarkety i Hipermarkety Auchan, sklepy kompaktowe Moje Auchan oraz e-commerce AuchanDirect.pl.

Supermarkety Auchan w Polsce to 1200 pracowników w 34 sklepach usytuowanych w centralnej i południowej Polsce. Od 15 lat zapewniamy naszym klientom komfortowe zakupy w nowoczesnych sklepach, gwarantując jakość i świeżość produktów oraz zawsze niskie ceny.