Automatyczny Tester Oprogramowania, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plG-Force - Automatyczny Tester Oprogramowania

Oferta archiwalna

Automatyczny Tester Oprogramowania

Nr ref.:
IT/ATO/SZ/3591/18

Lokalizacja:
Szczecin

Data dodania:
2018-03-26

Nasz klient:

  • Międzynarodowa <g class="gr_ gr_4 gr-alert gr_spell gr_inline_cards gr_run_anim ContextualSpelling ins-del multiReplace" data-gr-id="4" id="4">firma</g>
  • Branża IT

Nasz klient oferuje:

  • Umowa o pracę lub współpraca na warunkach B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Zadania:

  • Prowadzenie testów
  • Koordynacja testów od stworzenia planów, scenriuszy, przypadków testowych, do raportów wynikowych
  • Wsparcie w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Rozwój metodyki, procedur oraz narzędzi wykorzystywanych w zakresie testowania
  • Dbałość o jak najwyższą jakość testów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Twój profil:

  • 3+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii: Protractor, Selenium, Jasmine,TestNG, mockito
  • Doświadczenie w testach wydajności i obciążeń z JMeter lub Gatling
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych/w treści e-maila następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. ul. Obrzeżna 5, 02-691 Warszawa w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Nr agencji zatrudnienia 5464

w temacie wpisując numer referencyjny IT/ATO/SZ/3591/18