Embedded software engineer, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.pllobo - Embedded software engineer

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego międzynarodowego klienta, realizującego projekty z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa, kontroli dostępu i automatyki budynkowej szukamy osoby na stanowisko:

Embedded software engineer

Miasto: Gdańsk

Region: pomorskie

Numer ref.: MK/GD/ESE

Zadania:

  • udział w przeglądach specyfikacji,
  • opracowywanie aplikacji oprogramowania układowego na podstawie specyfikacji funkcjonalnej produktu i dokumentów dotyczących projektowania architektury,
  • opracowywanie testów zautomatyzowanych,
  • dokumentowanie własnego kodu,
  • współpracę z zespołem inżynierów testowych,
  • wykonywanie peer-reviews kodu innych członków zespołu

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku C w środowisku osadzonym w czasie rzeczywistym (GCC)
  • Znajomość mikrokontrolerów z rodziny STM32
  • Biegłą znajomość C / C ++
  • Doświadczenie w projektowaniu wielowątkowym
  • Praktyczną znajomość języków skryptowych (LUA, VB, Python)
  • Znajomość narzędzi i technik debugowania (GDB)
  • Wiedzę i doświadczenie w stosowaniu systemów kontroli wersji (SVN, git)
  • Umiejętność szybkiego analizowania kodu i proponowania stabilnych rozwiązań
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • Umowę na pełen etat
  • Elastyczne godziny pracy
  • Twoje zdrowie z LuxMedem
  • Kondycję z Multisportem
  • Dietę z Sodexo
  • Rozwój z naszymi licznymi programami szkoleniowymi

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl