Komisjoner bez znajomości j.niemieckiego, Monachium - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Komisjoner bez znajomości j.niemieckiego

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego Klienta w południowych Niemczech w okolicach Monachium kandydatów na stanowisko:

Komisjoner bez znajomości j.niemieckiego

Miejsce pracy: Monachium

Region: Cała Polska

Numer ref.: 34/KOMHPM/DE/18

praca w magazynach chłodniczych
Zakres obowiązków:- przyjęcia towarów- wyszukiwanie towarów wg podanego klucza- komisjonowanie za pomocą skanera i w systemie Pick-By-Voice- kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
Wymagania:- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w magazynie
Mile widziane:
- posiadanie własnego samochodu i ważnego prawa jazdy (kat. B)
Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki od 1.04.2018 - 9,49 Eur/godz brutto
- dieta 16,50 Eur / dziennie netto- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę- umowę o pracę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.