Inżynier Sprzedaży/Product Manager, Poznań + wyjazdy służbowe na terenie 1/2 Polski - oferta pracy - GoldenLine.plPromag - Inżynier Sprzedaży/Product Manager

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od 35 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży/Product Manager

Miejsce pracy: Poznań + wyjazdy służbowe na terenie 1/2 Polski

Numer ref.: (nr ref. HB/03/2018)

Zadania:

  • wsparcie PH w codziennych negocjacjach
  • współrealizacja planów budżetowych
  • prowadzenie szkoleń/prezentacji dla Klientów
  • doradztwo techniczne w doborze produktów
  • rozwój rynku i zarządzanie sprzedażą produktów
  • wyszukiwanie u Klientów nowych obszarów sprzedaży
  • poszukiwanie nowych kierunków rozwoju produktów

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w sprzedaży B&B w branży technicznej, przemysłowej (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
  • praktyka w prowadzeniu rozmów handlowych w branży technicznej
  • umiejętność prezentacji produktów i rozwiązań technicznych
  • duża motywacja oraz determinacja w dążeniu do celu
  • wysoka dojrzałość biznesowa oraz samodzielność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (warunek konieczny)
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • możliwość poznania nowoczesnej firmy, która służy Klientom w opracowaniu i wdrażaniu optymalnych technicznych koncepcji
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności technicznych i komunikacyjnych
  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
  • narzędzia pracy

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny wraz z  podaniem nr ref. prosimy przesyłać

za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ TERAZ

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)