Cieśla szalunkowy, Holandia - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Cieśla szalunkowy

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dlanaszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Holandia

Region: Cała Polska

Numer ref.: CSZ/NL/2017

Opis stanowiska:

  • praca z wykorzystaniem szalunków przy dużych (mosty,tunele, budynki) jak i małych (domy) konstrukcjach
  • praca samodzielna z rysunkiem technicznym
  • zespoły 2- osobowe, mile widziane ( w tym wypadku znajomość języka wymagana w przypadku jednej z osób)

Wymagania:

  • przynajmniej 4 lat aktualnego doświadczenia
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie
  • własny samochód oraz zestaw podstawowych narzędzi
  • mile widziane VCA

Oferujemy:

  • 40 godzin w tygodniu
  • 475/500 euro netto / tydzień
  • własny pokój, dostęp do wspólnej kuchni, łazienki etc. (opłacane przez pracodawcę)
  • ubezpieczenie zapewniane przez biuro

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.