Kierownik Produktu, Wieliczka - oferta pracy - GoldenLine.plElsta - Kierownik Produktu

Firma ELSTA ELEKTRONIKA Sp. z o.o. S.K.A. zajmująca się projektowaniem oraz produkcją systemów elektroniki przemysłowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produktu

Miejsce pracy: Wieliczka

Numer ref.: EE-ZK/1/04/18/PL

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie rozwoju i utrzymania istniejących produktów
  • Analiza potrzeb Klienta oraz przygotowywanie specyfikacji do opracowywanych rozwiązań i założeń technicznych do oferty
  • Planowanie budżetu, kontrola i odpowiedzialność za jego realizację
  • Koordynowanie prac projektowych oraz monitorowanie stanu postępu projektu
  • Kompletowanie i nadzór nad wykonaniem dokumentacji projektu
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących realizacji projektu
  • Negocjacje i uczestnictwo w spotkaniach z Klientami
  • Nadzór nad wdrożeniem rozwiązania do produkcji seryjnej oraz koordynacja wdrożeń u Klienta
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego oraz z klientem zewnętrznym
  • Współpraca z Działem Handlowym oraz Działem Produkcji i Serwisu

Wymagania:

  • Minimalnie 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów technicznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Doświadczenie w zakresie budowania i efektywnego zarządzania zespołem
  • Umiejętność zbierania wymagań i opracowania wytycznych projektowych
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i Klienta
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Energia, zaangażowanie w dążeniu do celu
  • Umiejętność strategicznego myślenia i konsekwencja w działaniu
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego EXCEL

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika, elektronika lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość narzędzi i procesów związanych z zarządzaniem projektami
  • Znajomość języka rosyjskiego
  • Wiedza z zakresu górnictwa podziemnego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie działającej na rynku europejskim;
  • Pracę w dynamicznym i ukierunkowanym na sukces zespole
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe;
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (obejmujących zarówno Pracownika, jak i Jego najbliższych);
  • Kartę Multisport (z możliwością korzystania także przez członków rodziny);
  • Możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW;
  • Dobrą atmosferę w pracy;

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria,  prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) podając w temacie numer referencyjny ogłoszenia.

Stałe wynagrodzenie
i system premiowy
Prywatna opieka medyczna
i ubezpieczenia NNW
Program dokształcania
i szkolenia
Atrakcyjne spotkania
integracyjne
Bogaty pakiet
sportowo-rekreacyjny
Dofinansowanie
do żłobków i przedszkoli

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.