Analityk Biznesowy, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plNeonet - Analityk Biznesowy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej i internetowej artykułów RTV, AGD, IT i nowych technologii.

Analityk Biznesowy

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Oferujemy

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie analiz działań marketingowych omnichannelowych (online/offline)
  • Ocena efektywności kampanii marketingowych poprzez wyciąganie wniosków oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizacyjnych
  • Prognozowanie wyników podejmowanych działań marketingowych, ich wpływu na biznes i zwrotu z inwestycji
  • Analizowanie kluczowych wskaźników e-commerce, źródeł ruchu oraz zachowań użytkowników, ocena, wnioskowanie oraz rekomendowanie rozwiązań mających na celu poprawę statystyk serwisów
  • Rekomendowanie rozwiązań biznesowych na podstawie modeli biznesowych i dostępnych raportów
  • Automatyzacja raportów w tym tworzenie schematów/modeli raportów cyklicznych
  • Zarządzanie zespołem analityków marketingowych i prowadzenie projektów między działowych

Wymagania:

  • Doświadczenia w obszarze analizy danych
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: matematyka, fizyka, informatyka, ekonomia, statystyka, marketing)
  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel
  • Znajomości metod analitycznych oraz umiejętność analizowania trendów rynkowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, rozwiązywania problemów i przekładania ich na konkretne działania biznesowe
  • Zorientowania na realizację wyznaczonych celów w określonym czasie
  • Umiejętności prezentowania własnych wniosków i rekomendacji
  • Doświadczenie w budowaniu zespołu i zarządzaniu ludźmi
  • Perfekcyjnej organizacji pracy własnej i zespołu, umiejętności planowania, działania zgodnie z planem, konsekwencji w działaniu

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne i zróżnicowane zadania
  • Otwartość na inicjatywy i innowacyjne pomysły
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju kariery w nowoczesnej, polskiej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, eventy integracyjne

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).”