KEY ACCOUNT MANAGER, - oferta pracy - GoldenLine.plNOVA ROLL GROUP SP Z O O - KEY ACCOUNT MANAGER

Oferta archiwalna

NOVA ROLL GROUP SP Z O O

NOVA ROLL to lider z 25-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży taśm pakowych oraz folii stretch dla wiodących firm europejskich.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki na polskim rynku poszukujemy doświadczonego i skutecznego Key Account Managera, który odpowiedzialny będzie za sprzedaż produktów firmy na podległym terenie oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Jeśli jesteś nastawiony na wynik, aktywny i zaangażowany, a praca z klientami i sprzedaż to Twoja pasja, czekamy właśnie na Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu jako

KEY ACCOUNT MANAGER

Region: Cała Polska

Opis stanowiska

Wyzwania, z którymi się zmierzysz:

  • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów na powierzonym terenie
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert i tworzenie prezentacji handlowych
  • Doradztwo w zakresie doboru rozwiązań opakowaniowych
  • Prowadzenie negocjacji na różnych poziomach decyzyjnych
  • Monitorowanie i analiza dostępnych danych rynkowych oraz działań konkurencji
  • Prognozowanie sprzedaży na podległym obszarze
  • Raportowanie do Dyrektora Handlowego zgodnie z przyjętymi standardami Spółki.

Wymagania

 Do osiągnięcia sukcesu potrzebne będą:

  • Wiedza oraz doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży (doświadczenie w branży materiałów opakowaniowych lub biurowych będzie atutem, ale nie jest konieczne)
  • Łatwość nawiązywania kontaktu oraz budowania relacji z klientami
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Aktywne podejście do poszukiwania i rozwijania nowych możliwości biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Udział we współtworzeniu i rozwoju sieci sprzedaży i struktur Firmy w Polsce oraz atrakcyjne wyzwania zawodowe
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań
  • Pakiet szkoleń rozwojowych, wsparcie handlowe oraz techniczne
  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, inne)
  • Praca w trybie home-office
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.